„SPOTKANIE BAJEK”
(Zam: 08.06.2015 r., godz. 19.00)

XVI przedszkolny spektakl Teatru Rodziców Aktorów-Amatorów TRAA-ch

08.06.2015 – odbył się XVI przedszkolny spektakl Teatru Rodziców Aktorów - Amatorów TRAA-ch. Dzieci z całego przedszkola mogły oglądać Rodziców swoich kolegów i koleżanek w przedstawieniu pt.: „Spotkanie bajek”.

Aktorami tegorocznego przedstawienia byli Rodzice dzieci z grupy V.

Spektakl był dla dzieci wielką niespodzianką; przedszkolaki niczego się nie domyślały. Próby rodziców i nauczycielek odbywały się potajemnie.
Przedszkolaki z niedowierzaniem podziwiały kreacje swoich rodziców, a przedstawienie wzbudziło w dzieciach duże emocje, które chętnie okazywały bijąc brawo.

Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi pociechami w takich okolicznościach dała poczucie zadowolenia, spełnienia, wzruszenia. Ten dzień był magiczny, pełen niezapomnianych wrażeń, a uśmiech i miła atmosfera udzielała się przez cały dzień nie tylko dzieciom, ale również rodzicom i wszystkim pracownikom przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom-Aktorom za poświęcony czas i wspaniały występ, radosne próby pełne przyjaznej atmosfery i dobrego humoru. Gratulujemy jednocześnie odwagi, zaangażowania i życzymy kolejnych aktorskich sukcesów!!!

Zapraszamy do zakładki TRAA-ch oraz do zakładki Galeria

Wytworzył: Justyna Brańska_Adam, data: 08.06.2015 r., godz. 19.00