(Zam: 13.10.2015 r., godz. 20.00)

Innowacyjni nauczyciele z AKADEMII PRZYGODY!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Miasta Legionowo odbyła się uroczysta gala, podczas której wyróżniono i nagrodzono nauczycieli wyróżniających się swoją pracą, kreatywnością, nowatorstwem i zaangażowaniem.

Prezydent Roman Smogorzewski oraz Mazowiecka Kurator Oświaty Dorota Sokołowska wręczyli legionowskim pedagogom nagrody w III edycji konkursu ,,Innowacyjny nauczyciel”. Są to honorowe wyróżnienia przyznawane przez Prezydenta Miasta Legionowo na wniosek Kapituły złożonej z niezależnych ekspertów.

Patronat nad tegoroczną edycją objął Mazowiecki Kurator Oświaty, Wojewoda Mazowiecki oraz Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej ,,Dyrektor Szkoły”. Oceny składanych wniosków dokonywała Kapituła w składzie:
• Emilia Wojdyła, dyrektor Wydziału Zwiększania Szans Edukacyjnych Kuratorium Oświaty w Warszawie;
• Krystyna Mucha, dyrektor Wydziału Kształcenia Ogólnego Kuratorium Oświaty w Warszawie;
• Dorota Żyro, Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie;
• Elżbieta Sienkiewicz, ekspert Ministra Edukacji Narodowej;
• Małgorzata Pomianowska, redaktor naczelna miesięcznika ,,Dyrektor Szkoły”;
• Ewa Brańska, redaktor ,,Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola”.

W tegorocznej edycji tytuł ,,Innowacyjny nauczyciel” przyznano dwóm nauczycielkom z naszego Przedszkola: Paniom Agnieszce Miller i Oldze Stromskiej.

Warto przypomnieć, że już cztery nauczycielki z „Dziewiątki” mają w swoim dorobku ten zaszczytny i prestiżowy tytuł oraz efektowną statuetkę „As”.

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 13.10.2015 r., godz. 20.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 21.10.2015 r., godz. 23.30