"Album Ptasich Piór"
(Zam: 10.02.2017 r., godz. 19.30)

Zajęcia w ramach innowacji "Park Młodych Odkrywców"

„Album Ptasich Piór” – powstał dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i dziadków z gr. IV, którzy przez wiele miesięcy zbierali i przynosili do przedszkola różne piórka.

Zanim przystąpiliśmy do wklejania piórek, radziliśmy się ornitologa i przyjaciela wszystkich zwierzaków - pana Marcina Wiśniewskiego, który pomagał nam w ich rozpoznawaniu. Podczas pracy przy albumie mogliśmy poznać wiele gatunków ptaków, dowiedzieć się różnych ciekawostek na ich temat. Mamy piórka dzięciołów, sroki, myszołowa, pawia, płomykówki i wielu innych ptaków. Album jest wystawiony w kąciku przyrodniczym naszej sali – można go podziwiać.

Mamy jeszcze klika wolnych kartek w albumie, więc jeśli ktoś znajdzie ciekawe piórko i zechce je nam przekazać – będziemy wdzięczni.

Zapraszamy do zakładki innowacji "Park Młodych Odkrywców"

Wytworzył: Agnieszka Miller, data: 10.02.2017 r., godz. 19.30
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 23.02.2017 r., godz. 15.11