"Idę w góry cieszyć się życiem..."
(Zam: 28.02.2017 r., godz. 19.30)

Pozdrowienia z zimowiska w Zawoi

11-18.02.2017 - dzieci z gr. IV i V wypoczywały na zimowisku w Zawoi zorganizowanym przez Klub Młodego Turysty. Wśród wychowawców były nauczycielki naszego Przedszkola: p. Wiesia i p. Agnieszka.

Przedszkolaki wspólnie z innymi dziećmi brały udział w licznych wycieczkach. Odwiedziły Bolka i Lolka w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, zdobywały najwyższe szczyty w Centrum Górskim "Korona Ziemi", karmiły daniele i jelenie w Parku Czarnego Daniela, poznały pracę ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz podczas zwiedzania skansenu życie ludzi w dawnych czasach.

Podczas humorystycznego regionalnego spotkania z gawędziarzami zawojskimi dzieci poznały legendy spod Babiej Góry, słuchały ludowych przyśpiewek i gry na skrzypcach, tańczyły góralskie tańce i bawiły się przy muzyce.

Przedszkolaki brały udział w zajęciach artystycznych, rekreacyjnych i sportowych. Jeździły na sankach, ślizgach, łyżwach i ... nartach!

Wesołe pozdrowienia z zimowiska w Zawoi :)

Zapraszamy do zakładki Galeria

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 28.02.2017 r., godz. 19.30