Aktualność
Informacja w sprawie składania DEKLARACJI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w roku szkolnym 2017/2018
(Zam: 16.03.2017 r., godz. 13.17)

dla Rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 9 AKADEMIA PRZYGODY

DRODZY RODZICE
rodzice dzieci będących wychowankami naszego przedszkola, którzy chcą, aby ich dziecko w następnym roku szkolnym kontynuowało wychowanie przedszkolne w naszej placówce zobowiązani są corocznie złożyć na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu.
Oznacza to, że dzieci już uczęszczające do przedszkola nie biorą udziału w rekrutacji, kontynuują edukację przedszkolną jeżeli rodzic złoży stosowną deklarację w wyznaczonym terminie.

Składanie deklaracji w naszym przedszkolu odbywać się będzie w terminie
od 20 marca (poniedziałek) do 27 marca 2017 r. (poniedziałek) do godz. 12.00.
Deklaracje należy składać w sekretariacie przedszkola.
Deklarację można pobrać od nauczycieli grup, w sekretariacie lub ze strony internetowej przedszkola, w zakładce "Załatw sprawę".

WAŻNE:
Złożenie deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego w danej placówce uniemożliwia udział w postępowaniu rekrutacyjnym do innego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.
Zapewnienie miejsca w przedszkolu gwarantuje dziecku wyłącznie złożenie deklaracji kontynuacji w wyznaczonym terminie.

DEKLARACJA KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 16.03.2017 r., godz. 13.17