Informacja dla Rodziców
(Zam: 06.05.2020 r., godz. 19.45)

Wznowienie działalności przedszkola

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

Zgodnie z rekomendacjami Ministra Zdrowia do wznowienia działalności przedszkola, pracujemy nad odpowiedzialnym przygotowaniem placówki do wykonania tego bardzo trudnego i odpowiedzialnego zadania.
Obecnie zbieramy informacje, które dzieci będą wymagały opieki przedszkola na czas powrotu rodziców do pracy. W zależności od tych potrzeb oraz po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych placówki zostanie zorganizowana praca nauczycieli, pracowników obsługi, pionu żywienia i administracji z zachowaniem ograniczeń związanych z respektowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
Po opracowaniu i wdrożeniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa, opartych o wytyczne GIS i MEN, odwieszona zostanie działalność przedszkola.
W chwili obecnej jest to planowane na 18 maja 2020r., a do tego momentu Przedszkole zawiesiło zajęcia za zgodą organu prowadzącego, po powiadomieniu Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Beata Piasecka

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 06.05.2020 r., godz. 19.45