Wznowienie działalności Przedszkola
(Zam: 12.05.2020 r., godz. 18.35)

Aktualizacja

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

Dyrektor przedszkola informuje wszystkich zainteresowanych Rodziców o wznowieniu działalności Przedszkola od dnia 18 maja 2020, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zgodnie z wytycznymi opracowane zostały Procedury Bezpieczeństwa, pozytywnie zaopiniowane przez Inspektora BHP oraz Sanepid w Legionowie.
Przewidują one ścisłe zasady organizacyjne umożliwiające pobyt dzieciom (w ograniczonej liczbie maksymalnie do 10 dzieci w jednej sali).
Jednocześnie informuję, że organizacja Przedszkola w nowych warunkach nie gwarantuje dzieciom powrotu do swoich sal i swoich nauczycieli. Dzieci zostaną zakwalifikowane do grup według zadeklarowanych przez Rodziców godzin ich przyprowadzania i odbierania oraz zobowiązani będą do ich późniejszego ścisłego przestrzegania w celu zachowania zasady nie kontaktowania się dzieci z różnych grup ze sobą.
Każdy Rodzic, który zadeklarował powrót dziecka do Przedszkola ma obowiązek dostosować się do nowych zasad organizacyjnych i przestrzegać Procedur Bezpieczeństwa. Wprowadzone Procedury i ścisłe zachowanie zasad nie gwarantują nikomu, ani dzieciom, ich rodzinom, ani pracownikom Przedszkola, że na terenie placówki nie dojdzie do zarażenia wirusem COVID -19.
Jednocześnie informuję, że w przypadku zaistniałych zmian, Rodzice zostaną o tym powiadomieni. Serdecznie proszę o obserwację komunikatora iPrzedszkole, który pozwala szybko dotrzeć do wszystkich Państwa z pilnymi informacjami.

Rodziców, którzy zadeklarowali już powrót dziecka do Przedszkola i wszystkich innych zainteresowanych proszę o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa zamieszczonymi w zakładce: Akty normatywne – Obowiązujące. Zamieszczamy tam również oświadczenie, którego wypełnienie i dostarczenie pierwszego dnia przyprowadzając dziecko do przedszkola jest warunkiem przyjęcia dziecka pod opiekę przedszkola.

W ważnych sprawach proszę o kontakt z Przedszkolem wyłącznie telefonicznie, mailowo: pm-dziewiatka@o2.pl lub za pomocą komunikatora iPrzedszkole.

Beata Piasecka

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 12.05.2020 r., godz. 18.35