Tydzień eTwinning
(Zam: 14.03.2011 r., godz. 19.00)

Zajęcia w grupie III

W dniach 07-14.03.2011 w grupie III został przeprowadzony tydzień eTwinning. W jego ramach dzieci zapoznały się z nazewnictwem związanym z programem międzynarodowym etc. Mogły także zobaczyć swoich kolegów i koleżanki z Grecji i Rumunii podczas poniedziałkowych zajęć. W tym dniu bowiem dzieci oglądały zdjęcia zamieszczone na platformie TwinSpice dzięki użyciu rzutnika. Zdjęcia z zajęć przeprowadzonych w ramach tego tygodnia można obejrzeć na platformie TwinSpice na stronie „Während Unterricht” w folderze „März”, podfolder „Polen”.

Szczególnym wydarzeniem dla dzieci były zajęcia czwartkowe, w czasie których pani Stojczyk, mama Natalki malowała dzieciom piękne flagi na twarzy, a tata Natalki zrobił nam zdjęcia. Rodzicom Natalii bardzo dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych zajęć na platformie TwinSpice (strona „Mit den Eltern”, folder „Polen”).

W tym też dniu dzieci nauczyły się kilku zwrotów w językach: rumuńskim i greckim, co pozwoliło nam na nakręcenie filmów z pozdrowieniami dla naszych zagranicznych przyjaciół. Filmy można obejrzeć na platformie TwinSpice w zakładce „Die multimedialen Präsentationen” w folderze „Polen”.

Zajęcia w gr. III w ramach Tygodnia eTwinning
p. Stojczyk 10.03.2011