EUROPEAN QUALITY LABEL
(Zam: 19.10.2011 r., godz. 20.00)

Europejska Odznaka Jakości eTwinning dla naszego Przedszkola!

Z dumą informujemy, że 08.10.2011r nasze Przedszkole zdobyło Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Das grüne Asyl - das Vogelhaus".

"Droga Agata Sandacz,

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Das grüne Asyl - das Vogelhaus". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team"

Europejska Odznaka Jakości eTwinning

Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning nauczycielom działającym w partnerstwach, które zdobyły Krajową Odznakę eTwinning i których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia.

Celem przyznawania Odznaki Jakości jest: wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Serdecznie gratulujemy dzieciom biorącym udział w projekcie i nauczycielce naszego Przedszkola, p. Agacie Sandacz.

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 19.10.2011 r., godz. 20.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 19.10.2011 r., godz. 20.06