-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -  
-
- -
Akademia Przygody Przedszkole Miejskie nr 9
AKADEMIA PRZYGODY
ul. Królowej Jadwigi 11,
05-120 Legionowo
tel./fax: (0-22) 774-40-33
e-mail: pm-dziewiatka@o2.pl
Foto
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
Europejska Odznaka Jakości
(Zam: 30.10.2013 r., godz. 19.45)

Kolejny sukces naszej placówki na arenie międzynarodowej!

Miło jest nam poinformować, że nasz projekt: „Kleine – große Forscher des Wetters“ („Mali -wielcy badacze pogody”) w ramach międzynarodowego programu eTwinning zdobył prestiżową Europejską Odznakę Jakości. Jest to już druga EOJ za realizację projektu eTwinning.

Projekt był realizowany w roku szkolnym 2012/2013. Koordynatorem i głównym realizatorem na platformie międzynarodowej była nauczycielka przedszkola p. Agata Sandacz. W projekcie wzięły udział dzieci z grupy V wraz z nauczycielką p. Wiesławą Twardowską.

Europejska Odznaka Jakości (EOJ) jest drugim poziomem odznaczenia i przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning tym nauczycielom, którzy otrzymali Krajową Odznakę Jakości za realizację projektu, a ponadto projekt spełnił następujące warunki:

1. Co najmniej dwóch partnerów (z różnych krajów) otrzymało już Krajową Odznakę Jakości.
2. W wyniku procesu selekcji projekt został zaproponowany do Europejskiej Odznaki Jakości przez co najmniej jedno Biuro Kontaktowe NSS.

Europejskie Odznaki Jakości przyznawane są tylko raz w roku i ogłaszane są na portalu eTwinning.

Krajowa i Europejska Odznaka Jakości mają postać elektronicznego certyfikatu, widocznego na Pulpicie nauczyciela (Desktopie). Lista laureatów Europejskiej Odznaki Jakości zamieszczona jest na portalu www.etwinning.net, a także na polskim portalu www.etwinning.pl.

Od: <info@etwinning.net>
Data: 29 października 2013 12:36
Temat: Europejska Odznaka Jakości

Drogi/a Agata Sandacz,

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Kleine – Große Forscher des Wetters". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team


Pobierz plik

Cieszymy się z kolegami z Grecji kolejnym wspólnym sukcesem!!!

Wytworzył: Agata Sandacz, data: 30.10.2013 r., godz. 19.45
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 05.11.2013 r., godz. 20.46
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Twardowska, data: 08.11.2013 r., godz. 10.56
Liczba odwiedzin: 610