Spotkanie z trenerami KS Legionovia - gr. V

10.05.2013 - nasze Przedszkole odwiedzili trenerzy KS Legionovia - Marcin Płuska i Grzegorz Białek. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z gr. V.

Trenerzy opowiedzieli dzieciom o klubie sportowym Legionovia, a następnie zaprosili do wspólnych gier i zabaw ruchowych oraz quizu na temat piłki nożnej. Nagrodami były klubowe gadżety: szaliki i proporczyki.

Szkoleniowcy zaprezentowali dzieciom elementy techniki piłkarskiej, zachęcając do wspólnych ćwiczeń i treningu. Chętni mogli wykonać "prawdziwy" rzut karny. Wszyscy strzelili gola :)

Sprawdzianem zdobytych umiejętności był mecz piłki nożnej, w którym trenerzy zmierzyli się z przedszkolakami.

Trenerzy zaprosili wszystkich uczestników spotkania na stadion oraz mecz KS Legionovia, podkreślając znaczenie sportu dla zdrowia.

Serdecznie dziękujemy trenerom KS Legionovia - p. Marcinowi Płuska i p. Grzegorzowi Białek za atrakcyjne zajęcia sportowe oraz p. Magdalenie Matusiak - mamie Mateusza za zorganizowanie spotkania.

Wiesława Twardowska 10.05.2013

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 10.05.2013 r., godz. 19.30