w Legionowie

"Więcej wiem - mądrze jem"
Warsztaty teatralno-kulinarne - gr. V

15.05.2013 - dzieci z gr. V wraz ze swoimi bliskimi uczestniczyły w warsztatach teatralno-kulinarnych z cyklu "Więcej wiem - mądrze jem". Organizatorem warsztatów był Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "POLSUS".

Uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach teatralnych, zajęciach plastycznych (malowanie świnek - skarbonek), wspólnej dyskusji ze specjalistą żywienia oraz pokazie kulinarnym z degustacją.

Podczas spotkania można było dowiedzieć się, czy teatr może pomóc w wychowywaniu dzieci, jak i kiedy wprowadzić mięso wieprzowe do jadłospisu dzieci oraz jak przygotować smaczny i zdrowy posiłek z wieprzowiny dla całej rodziny.

Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały upominki oraz certyfikaty potwierdzające uzyskanie tytułu "Mistrzów w Klepaniu Kotletów" :)

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy "POLSUS" za ciekawe warsztaty, a p. Jolancie Olszewskiej - mamie Dominika z gr. V za zorganizowanie spotkania.

"Więcej wiem - mądrze jem"
Wiesława Twardowska 15.05.2013