w Legionowie

"Jakie to drzewo?"
Spotkanie z uczniami klasy II c ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie

25.06.2013 - w naszym przedszkolu gościliśmy uczniów klasy II c ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie oraz ich nauczycielkę, p. Ewę Karbowniczek. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych prowadzonych w ramach projektu edukacyjnego "Leśna Akademia w przedszkolnym ogrodzie".

Podczas spotkania nasi goście obejrzeli prezentację multimedialną "Drzewa Polski" i sprawdzali swoją wiedzę w "Leśnym Kole Fortuny".

Zwiedzając "Leśną Akademię w przedszkolnym ogrodzie" uczniowie oglądali różne drzewa i uczyli się je rozpoznawać. Odwiedzili również "Ptasi Zakątek - zielony azyl" oraz przedszkolną stację meteorologiczną.

Dziękujemy naszym gościom za miłą wizytę i zapraszamy do nas w nowym roku szkolnym.

Spotkanie z uczniami klasy II c ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie
Wiesława Twardowska 25.06.2013