2013/2014

"Pojazd Misia Podróżnika" - V edycja konkursu dla dzieci i rodziców z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

I miejsce dla Ali z gr. I

25.11.2013 - w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Legionowie ogłoszono wyniki V edycji konkursu dla dzieci i rodziców z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

W konkursie wzięły udział również dzieci z naszego Przedszkola. Najmłodsze przedszkolaki dzielnie pomagały swoim rodzicom.

Milo nam poinformować, że praca Ali Sadkowskiej "Tratwa Misia Podróżnika" zajęła I miejsce w konkursie w kategorii "Pojazdy wodne", a wszyscy uczestnicy konkursu z naszego Przedszkola zdobyli dyplomy za udział. Serdecznie gratulujemy!

Ala Sadkowska - I miejsce w konkursie "Pojazd Misia Podróżnika" w kategorii "Pojazdy wodne"

Dyplom dla Ali

Pojazd Mateusza

Pojazd Wiktorii