"Nie tylko Yahoo"

"Świąteczne łamigłówki"

"Świąteczne łamigłówki"

18.12.2013 - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Legionowie odbyło się kolejne spotkanie przedszkolaków z gr. V z uczniami w ramach projektu „Nie tylko Yahoo”.

Na początek uczniowie przeprowadzili wiele eksperymentów z wodą. Byliśmy bardzo zaciekawieni, ponieważ takich jeszcze nie znaliśmy. Szczególnie ciekawy był pokaz „uciekającego pieprzu”. Z pewnością wykonamy ten eksperyment na naszych zajęciach KMO.

Potem były zabawy z komputerem. Starsi koledzy pomogli nam zalogować się na właściwej stronie internetowej i wybrać odpowiednie gry, np. „Zostań św. Mikołajem”, w której naszym zadaniem było prowadzenie sań i rozwożenie prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci.

Na koniec udaliśmy się do pracowni plastycznej, gdzie pod czujnym okiem pani Ewy Krawieckiej robiliśmy Mikołaje. To była wspaniała zabawa!. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również pani Bogusławie Dytrych oraz jej uczniom za ciekawe eksperymenty i wesołe zabawy z komputerem. Czekamy na kolejne spotkanie...

Ciekawe eksperymenty

Świąteczne łamigłówki