"Gotuj z nami"

"Gotuj z nami"
Projekt własny przedszkola

„Gotuj z nami” to projekt edukacyjny adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym zakładający aktywny udział przedszkolaków w warsztatach kulinarnych pod kierunkiem rodziców.

Wspólne gotowanie ma wiele zalet: wzmacnia kontakt z dzieckiem oraz wiarę dziecka we własne siły i możliwości, uczy obowiązkowości, odpowiedzialności i samodzielności. Samodzielność jest dla dziecka drogą do poznania, do odkrywania i przeżywania. To również wielka przygoda.

Realizacja projektu sprzyjać będzie wzmacnianiu więzi między dziećmi a rodzicami poprzez rozwijanie wspólnych zainteresowań, rozbudzanie ciekawości i kulinarnych pasji, motywowanie do samodzielnych działań.

Autorką projektu jest nauczycielka gr.V, mgr Wiesława Twardowska, a współrealizatorką nauczycielka gr. V, mgr Alicja Rączka.

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 10.09.2014 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 16.11.2014 r., godz. 14.24