Poznajemy świat szkolnej przygody

Poznajemy świat szkolnej przygody
Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie - gr. V

25.11.2014. - w ramach projektu własnego POMOST - dzieci z grupy V odwiedziły uczniów klasy I g Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie.
Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda szkoła oraz typowa sala lekcyjna, a także mogły wziąć udział w lekcji.

Na początku naszego spotkania uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią p. Ewą Karbowniczek oprowadzili przedszkolaków po szkole, a następnie zaprosili na wspólną lekcję. Celem zajęć było „oswojenie ” przyszłych pierwszaków ze szkołą, pokazanie jak wyglądać będzie nauka w klasie pierwszej.

Pierwszaki wspólnie z przedszkolakami pracowały podczas zajęć. Okazało się, że szkoła to przyjazne i ciekawe miejsce!

Dla pierwszoklasistów było to równie ciekawe spotkanie: mogli zaprezentować swoje umiejętności młodszym kolegom, czując dumę z bycia uczniem.

Dziękujemy p. Ewie i uczniom kl. I g za radosne wprowadzenie przedszkolaków w świat szkolnej przygody.

ikona

Wytworzył: Anna Wierzbicka, data: 25.11.2014 r., godz. 19.20