"T@blit"

"T@blit"
Innowacyjny program wychowania przedszkolnego

Projekt Tablit – to innowacyjny program wychowania przedszkolnego finansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Europejskiego Funduszu Społecznego, oparty na metodzie projektów i implementujący innowacyjną w skali krajowej i europejskiej technikę modelowania dialogów w klasie Questioning the Author (QtA) oraz integrujący realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego z nauką słów i fraz w języku angielskim.

Koncepcja projektu opracowana została na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przez zespół powołany przez prof. dr hab. Katarzynę Dziubalską-Kołaczyk.

Ogólnym celem projektu jest umożliwienie dzieciom w wieku przedszkolnym poznawania świata przez działanie, doświadczanie, odkrywanie, przeżywanie i dyskutowanie.

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 15.09.2015 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 14.10.2015 r., godz. 11.11