w Legionowie

Uroczysta gala zakończenia projektu

06.06.2017 - w ZSO nr 2 odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekty i konkursy pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Przedszkolaki z gr. III wraz z licealistami cały rok realizowały projekt: „Z wizytą u Króla Jana III Sobieskiego”. Starsi koledzy w ciągu kilku interesujących spotkań przybliżyli nam czasy, w których żył król, w co się ubierał i jak spędzał wolny czas. Wspólnie wyjeżdżaliśmy do Pałacu w Wilanowie na warsztaty edukacyjne.

Bardzo dziękujemy naszym starszym kolegom i p. Ewie Witeckiej, za wspaniałą przygodę z historią. Dzięki nim – podczas wizyt w wilanowskim pałacu - przekonaliśmy się, że niektóre bajkowe opowieści o królewskim dworze, balach, strojach i dawnych czasach – wcale nie muszą być bajką. To prawdziwa historia!!!

Przedszkolaki na koniec uroczystości otrzymały w podziękowaniu dyplomy.