Mazowieckie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Mazowieckie obchody Dnia Edukacji Narodowej
Nagroda Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla nauczycielki naszego Przedszkola!

17 października wręczono odznaczenia oraz nagrody pracownikom oświaty z terenu Warszawy i powiatów okołowarszawskich. Uroczystość odbyła się w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W uroczystości uczestniczyli m.in.: Jarosław Krajewski − Poseł na Sejm RP, Zdzisław Sipiera − Wojewoda Mazowiecki, Barbara Rudzińska-Mękal − Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz przedstawiciele duchowieństwa, samorządu terytorialnego i związków zawodowych.

Podczas spotkania odczytano okolicznościowe listy przesłane przez Annę Zalewską - Ministra Edukacji Narodowej i Konstantego Radziwiłła - Ministra Zdrowia.

Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymało 61 osób, a wśród nich nauczycielka naszego Przedszkola - mgr Agnieszka Miller. Serdecznie gratulujemy!

Spotkanie uświetnił program artystyczny w wykonaniu Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Dąbrówka” złożonego z uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim.

Zdjęcia www.kuratorium.waw.pl/

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 17.10.2017 r., godz. 19.00