"Bliżej pieska"

"Z wizytą u weterynarza"

"Z wizytą u weterynarza"

21.02.2018 - grupę IV odwiedziła pani Karina Kriger, miłośniczka zwierząt.

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały zaproszonego gościa. Pani Karina przybyła ze swoim pieskiem i opowiedziała, w jaki sposób należy opiekować się zwierzętami domowymi. Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości, chętnie bawiły się z niecodziennym gościem.

Następnie dzieci odwiedziły z nauczycielką gabinet weterynaryjny. Miały okazję w bezpośredni sposób poznać pracę weterynarza. Uświadomiły sobie, że zwierzęta też chorują i wymagają naszej pomocy, a czasem bardziej fachowej - pomocy i leczenia w lecznicy weterynaryjnej.

Cykl zajęć dostarczył dzieciom wielu informacji nt. opieki nad domowymi pupilami, uświadomił odpowiedzialność za podopiecznych i to, że kontakt z nimi daje wiele radości, ale wiąże się również z obowiązkami.

Wytworzył: Marta Jaszczura, data: 21.02.2018 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 18.03.2018 r., godz. 13.17