I Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego
Nagroda i wyróżnienie w konkursie "Innowacyjna szkoła. Innowacyjny nauczyciel"

W dniach 4-5 października 2018r. w Warszawie i Pułtusku odbyło się Pierwsze Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego organizowane przez MSCDN oraz Stowarzyszenie Wspólnota Polska. W forum wzięli udział nauczyciele z Polski, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Irlandii.

Podczas uroczystej gali zostały rozdane nagrody w konkursie „Innowacyjna szkoła. Innowacyjny nauczyciel” organizowanym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Jest nam ogromnie miło poinformować, że innowacja „Badam, myślę, poznaję…” p. Agaty Sandacz realizowana w naszym przedszkolu została nagrodzona w kategorii Innowacyjny Nauczyciel, a innowacja „Przygoda z Przyrodą” opracowana przez p. Wiesławę Twardowską, a realizowana przez tą nauczycielkę wraz z p. Agnieszką Miller – została wyróżniona w kategorii Innowacyjna Szkoła. Miło nam było odebrać statuetki w obu kategoriach.

Podczas Forum nawiązaliśmy międzynarodowe kontakty w ramach sieci współpracy nauczycieli.

Wiesława Twardowska 04.10.2018

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 05.10.2018 r., godz. 20.00