"Wiem, potrafię, prezentuję"

"Nasze pierwsze kolonie"

"Nasze pierwsze kolonie"

03.09.2019 - przedszkolaki z gr. IV wspominały wakacje. Basia, Kamilka, Maja i Ola opowiedziały nam o swoich pierwszych koloniach.

Dziewczynki odpoczywały nad morzem w miejscowości Rowy. Zwiedzały okolice, kąpały się w morzu i pływały w basenie. Odwiedziły Króla Juliana na wyspie lemurów w Dolinie Charlotty, królewnę Śnieżkę w Krainie Bajek, podziwiały tresowane foki, piekły kiełbaski na ognisku. Z dumą opowiadały o swoich sukcesach podczas olimpiady sportowej, wyczynach w parku linowym, występach w Mini Playback Show i zwycięskim tańcu podczas Kicz Party. Z radością zaśpiewały swoim rówieśnikom piosenkę "Zbuntowany anioł", która z miejsca stała się przedszkolnym hitem!

Dzieci z zainteresowaniem słuchały swoich koleżanek, podziwiając ich odwagę, samodzielność i niezwykłe przygody.

Serdecznie dziękujemy Basi, Kamilce, Mai i Oli za podzielenie się swoimi przeżyciami oraz życzymy kolejnych, wspaniałych przygód!

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 03.09.2019 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 22.09.2019 r., godz. 16.53