"Wiem, potrafię, prezentuję"

"Hot Wheels Monster Trucks Live"

"Hot Wheels Monster Trucks Live"

03.02.2020 - Ola z grupy IV razem ze swoim bratem Mateuszem (naszym absolwentem) opowiedziała dzieciom o niesamowitym widowisku w Atlas Arenie w Łodzi, podczas którego można było podziwiać monster trucki, które są wiernymi kopiami Hot Wheelsów.

Rodzeństwo zaprezentowało zdjęcia i filmy z niezwykłego pokazu, gdyż oprócz ciężarówek każdemu show towarzyszyły specjalne atrakcje: wyskoki z ramp wprost na ustawione w rzędzie samochody, zapierające dech w piersiach ewolucje supergwiazd freestyle motorcross, spektakularne wyskoki i powietrzne akrobacje, a na arenie pojawił się nawet Megasaurus – wielki, pożerający auta i ziejący ogniem prehistoryczny robot.

Imprezie towarzyszyły także próby pobicia rekordów świata. Można było poznać kierowców i zdobyć autografy!

Była to niezwykła atrakcja, zwłaszcza dla fanów motoryzacji, miłośników ryku samochodowych silników, ewolucji na motorcrossach i legendarnych Hot Wheelsów.

Serdecznie dziękujemy Oli i Mateuszowi za podzielenie się wrażeniami oraz życzymy kolejnych tak ekscytujących wydarzeń!

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 03.02.2020 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 07.02.2020 r., godz. 23.10