-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -  
-
- -
Akademia Przygody Przedszkole Miejskie nr 9
AKADEMIA PRZYGODY
ul. Królowej Jadwigi 11,
05-120 Legionowo
tel./fax: (0-22) 774-40-33
e-mail: pm-dziewiatka@o2.pl
Foto
Strona Główna

Dziecko w Sieci

Katalog bezpiecznych stron w Internecie

Gry i rozrywka

-
Wersja do drukudruk
Gry i rozrywka

 • Beta Planeta
  Beta Planeta to portal dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich rodziców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Codziennie na stronach serwisu: ciekawe przygody głównych bohaterów, komiksy, konkursy, forum dla dzieci, uwielbiane przez dzieci gry komputerowe, gry flaszowe i video recenzje.

 • Buliba
  To strona, której zadaniem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w wieku 2-8 lat. Bawiąc się, dziecko rozwija i doskonali umiejętności odpowiednie dla jego wieku: począwszy od ćwiczenia spostrzegawczości i koncentracji, poprzez sortowanie przedmiotów i dopasowywanie kształtów, aż po naukę liter, dodawania i odejmowania.

 • Ciufcia
  Ciufcia to szereg zabaw interaktywnych, których głównym zadaniem jest poprawa komunikacji między rodzicem i małym dzieckiem (2-6 lat). Każda z nich ma stanowić inspirację do rozmowy i wspólnej aktywności poza komputerem.

 • Domowy przedszkolak
  Znajdziesz tu gry dla dzieci, kolorowanki i zabawy. Przedszkolaki poznają tu literki, liczby, język angielski i wiele nowych pojęć. Czas spędzony przed komputerem mierzy zegar Bimbam, który dzwoni, jeśli zabawa trwa zbyt długo.

 • Figo
  Figo zaprasza wszystkie dzieci do swojego kolorowego serwisu, gdzie trwa nieustająca zabawa. Znajdziesz tu gry, komiksy, filmy i konkursy z nagrodami, a także wielu nowych przyjaciół. Możesz także poznać samego Figo i całą jego paczkę.

 • Gry dla dzieci
  Darmowe gry on line dla chłopców i dla dziewczynek. Na stronie znajdują się najnowsze gry Flash, podzielone na kilka kategorii: gry edukacyjne, gry w gotowanie, w malowanie, meblowanie i ubieranie oraz gry tematyczne o Hugo, Kubusiu Puchatku, Smerfach i wielu innych.

 • iPuzzle
  Puzzle on line. Układanie puzzli on line może być bardzo ciekawe, gdy rywalizujesz z innymi graczami. Bądź najdokładniejszy i najszybszy, a lista najlepszych wyników będzie Twoja. U nas znajdziesz dużą ilość dobrych zdjęć (puzzli), o zróżnicowanym poziomie trudności.

 • Jojo
  Na stronie dzieci mogą pograć w nowe, sportowe gry m.in. wirtualną siatkówkę, surfing, skoki czy taniec. Po nich z pewnością zechcą sprawdzić swych sił w tych dyscyplinach na świeżym powietrzu. JOJO zachęca do sportowych aktywności - bycie jojoaktywnym jest cool! JOJO proponuje także rozrywkę na deszczowe dni.

 • Klub pancernika
  Klub Pancernika Klika w Fotelikach to kampania społeczna, której celem jest edukowanie dzieci w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także zmiana zachowań dorosłych, dotyczących prawidłowego przewożenia dzieci w samochodzie.

 • Kubuś
  Na mojej stronie czekają na Ciebie bajeczne tapety i wygaszacze, piosenki karaoke, komiksy, galeria, w której możesz zamieścić swoje prace. Dowiesz się też o nowościach w kinach, poczytasz opowiadania i wierszyki, rozwiążesz łamigłówki i quizy. Będziesz mógł również rozwiązać specjalne zadania, a otrzymane punkty mogą być później zamienione na gadżety w moim sklepie.

 • Malowane zdrowie
  To portal dla dzieci, którego bohaterem i gospodarzem jest bezimienny jeszcze dinozaur. Jest na niej wiele kolorowych tapet na pulpit Twojego komputera. Dinozaur przygotował też wiele ciekawych gier i zabaw. Są tu kolorowanki, puzzle, gry pamięciowe oraz zagadki.

 • Morlinki
  Zapraszamy do strony Morlinek, na której można poznać bajkowo-cyrkowy świat Maxa. Na stronie oprócz ciekawych i wesołych gier w których każdy może spróbować swoich sił, Max wciela się w rolę przewodnika po świecie wędlinek dla dzieci spod znaku Morlinki.

 • Pan Kuleczka
  W domu Pana Kuleczki nigdy nie jest nudno! Dzięki grom znajdującym się na tej stronie możecie dołączyć do świata Pana Kuleczki.

 • Panfu
  Trójwymiarowy świat Panfu skierowany jest do wszystkich dzieci od 6. roku życia, które lubią gry i zabawę w Internecie. Każdy gracz otrzymuje przy rejestracji postać Pandy - za jej pomocą może następnie odkrywać tajemnice wirtualnej krainy, komunikować się z innymi użytkownikami, a także sprawdzić swoje umiejętności w licznych mini-grach.

 • Planeta Haribo
  Planeta Haribo to wirtualna kraina, w której nie można się nudzić. Na najmłodszych czekają niesamowite gry i extra owocowa zabawa.

 • Play House Disney
  To przygotowana z rozmachem, pełna gier i zabaw strona internetowa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wykonana w technologii 3-D stanowi okazję do interesującej zabawy, która jednocześnie uczy. Została tak skonstruowana, by umożliwić przedszkolakom poznanie głównych zasad korzystania z komputera.

 • Pluszaki Rozrabiaki
  Strona PluszakiRozrabiaki.pl została opracowana pod kątem wspomagania rozwoju dziecka pomiędzy 3. a 7. rokiem życia. Dzieciom proponuje zabawy o tematyce odnoszącej się do realnych, bliskich problemów codzienności. Rodzicom podsuwa ciekawe pomysły na zabawy, które wspomagają emocjonalny rozwój dziecka.

 • Real - Baw się z nami!
  Real - Baw się z nami to strona hipermarketów Real przeznaczona w całości dla dzieci. Można tu znaleźć kolorowe plany lekcji do wydrukowania, tapety, wygaszacze ekranu oraz wiele ciekawych gier. Na stronie można posłuchać również wielu bajek oraz kołysanek

 • Treflandia
  Treflandia.pl to witryna rozrywkowa i edukacyjna. Najmłodsi mają do dyspozycji interaktywne zabawy o różnym poziomie trudności.

 • Wszyscy mają Mambe
  Odwiedź świeżo-owocowy plac zabaw i zobacz co Mamba przygotowała dla Ciebie w Internecie.

 • Zabawa z misiem online
  W misiowej stacji on line znajdziesz kolorowanki do wydrukowania oraz piosenki dla dzieci.

 • Zabawna Kraina
  Zabawna-Kraina.pl to baza pomysłów na spędzenie czasu z dzieckiem, rozwijanie jego wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych. Portal kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz ich rodziców. Strona przedstawia między innymi opisy gier i zabaw dla dzieci na zewnątrz i w domu, zabawy logiczne, bajki i wierszyki.

 • Żyraffa
  Serwis edukacyjno-rozrywkowy dla przedszkolaków i dzieci starszych, oraz propozycja zabawy dla całej rodziny. Żyraffa zawiera gry oraz zabawy edukacyjne, quizy, krzyżówki, puzzle, kolorowanki, e-kartki i popularną wśród dziewczynek ubierankę Gabi. Zapraszamy też do rysowania w naszym edytorze Figurant, w którym mamy już wspaniałą galerię dziecięcych prac.

 
Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 01.03.2010 r., godz. 21.21
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 01.03.2010 r., godz. 21.21
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Twardowska, data: 01.03.2010 r., godz. 21.21
Liczba odwiedzin: 914