2010/2011

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej dla nauczycielki naszego przedszkola

Miło nam poinformować, że nauczycielka naszego przedszkola p. mgr Wiesława Twardowska została na wniosek dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 9 wyróżniona nagrodą Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Serdecznie gratulujemy koleżance i życzymy jeszcze wiele satysfakcji z pracy zawodowej i równie wielu sukcesów osobistych!
14.10.2010

Nagroda MEN

W Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
14.10.2010

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w dniu 14 października 2010 r., w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i medali nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych.

Podczas uroczystości Mazowiecki Kurator Oświaty podziękował wszystkim za wytrwałość i zaangażowanie w niezwykle trudną, a zarazem ważną pracę, związaną z wykształceniem i wychowywaniem dzieci i młodzieży. Nauczycielom oraz pracownikom placówek oświatowych życzył odwagi w pielęgnowaniu pasji i uporczywym jej realizowaniu, a także wielu chwil satysfakcji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 14.10.2010 r., godz. 16.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 17.10.2010 r., godz. 13.44