-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -  
-
- -
Akademia Przygody Przedszkole Miejskie nr 9
AKADEMIA PRZYGODY
ul. Królowej Jadwigi 11,
05-120 Legionowo
tel./fax: (0-22) 774-40-33
e-mail: pm-dziewiatka@o2.pl
Foto
Strona Główna

Osiągnięcia

2010/2011

Gala Laureatów XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku" pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP

-
Wersja do drukudruk
Gala Laureatów XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku" pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP
Przedszkole Miejskie nr 9 po raz trzeci PROMOTOREM EKOLOGII !!!

04.02.2011r. dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 9, p. Beata Piasecka odebrała certyfikat i statuetkę PROMOTOR EKOLOGII dla przedszkola podczas uroczystej Gali Laureatów w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
Gala XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku"
04.02.2011


Tytuł ten jest przyznawany laureatom Narodowego Konkursu „Przyjaźni Środowisku” organizowanego pod patronatem Prezydenta RP – w tym roku odbyła się XII edycja.
Certyfikat dla Przedszkola

Dla przedszkola to cenne wyróżnienie, bo przyznane już po raz trzeci. Praca zespołu rady pedagogicznej, wychowanków i aktywność rodziców oraz instytucji wspomagających została nagrodzona przez Narodową Radę Ekologiczną pod przewodnictwem prof. Jerzego Buzka – Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
Statuetka "Promotor Ekologii"

Gościem Gali była p. Prezydentowa - Anna Komorowska, która z rąk prof. Jerzego Buzka przyjęła funkcję Przewodniczącej Narodowej Rady Ekologicznej - organu, w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska. W swoim wystąpieniu podkreśliła szczególnie rolę placówek oświatowych: szkół i przedszkoli w popularyzacji ekologicznego myślenia i działania:
„Cieszy mnie bardzo tak wielka liczba przedszkoli i szkół, które zdobyły tytuł laureata w kategorii „Promotor Ekologii”. Doceniam trud pracy i wychowania młodych ludzi, dlatego tym większe jest moje uznanie za tak ciekawe projekty wśród najmłodszych” – powiedziała.
Gala Konkursu „Przyjaźni Środowisku” z udziałem Pierwszej Damy
04.02.2011


Więcej informacji:

Zdjęcia z Gali

Kronika Pierwszej Damy

 
Wytworzył: Beata Piasecka, data: 05.02.2011 r., godz. 17.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 08.02.2011 r., godz. 21.31
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Twardowska, data: 08.02.2011 r., godz. 21.32
Liczba odwiedzin: 835