2010/2011

I Zawody Enshin Karate o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany

I Zawody Enshin Karate o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany
III miejsce dla Wojtka z gr. III

04.06.2011 - Wojtek Matysiak z gr. III zajął III miejsce w I Zawodach Enshin Karate o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany. Wojtek walczył w konkurencji kata. Gratulujemy!

Wojtek Matysiak - zdobywca III miejsca w I Zawodach Enshin Karate o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany

Dyplom dla Wojtka

Enshin Karate jest praktykowane na 6 kontynentach przez mężczyzn, kobiety i dzieci. Każdy uczeń ma inny powód, który motywuje go do ćwiczeń. Celem jest wspólna praca dla stania się silnym każdego z osobna. Droga karate kreuje ludzi, którzy umieją żyć w harmonii z całym światem i otaczającymi ich ludźmi.

Na poziomie psychicznym, Enshin Karate stara się przekazać wiedzę, dzięki której ćwiczący będzie dostrzegał intencje przeciwnika, widział jego słabe i mocne strony. Karate nie jest tylko dla ludzi silnych. Kreuje ludzi, którzy są świadomi własnych słabości i dzięki ciężkiej pracy chcą stać się silniejszymi.

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 06.06.2011 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 10.06.2011 r., godz. 21.44