-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -  
-
- -
Akademia Przygody Przedszkole Miejskie nr 9
AKADEMIA PRZYGODY
ul. Królowej Jadwigi 11,
05-120 Legionowo
tel./fax: (0-22) 774-40-33
e-mail: pm-dziewiatka@o2.pl
Foto
Strona Główna

Programy i projekty

My w Europie

Europejska Odznaka Jakości eTwinning

-
Wersja do drukudruk
Europejska Odznaka Jakości eTwinning

Z dumą informujemy, że 08.10.2011r nasze Przedszkole zdobyło Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Das grüne Asyl - das Vogelhaus".

"Droga Agata Sandacz,

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Das grüne Asyl - das Vogelhaus". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team"

Europejska Odznaka Jakości eTwinning


Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning nauczycielom działającym w partnerstwach, które zdobyły Krajową Odznakę eTwinning i których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia.

Celem przyznawania Odznaki Jakości jest: wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

 
Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 19.10.2011 r., godz. 20.24
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 19.10.2011 r., godz. 20.24
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Twardowska, data: 15.10.2013 r., godz. 22.06
Liczba odwiedzin: 595