zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Na grafice napis komunikat

Organizacja dyżuru wakacyjnego w 2024 roku

Data dodania: 25 stycznia 2024

Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających w roku szkolnym 2023/2024 do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

Cofnij

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli we wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny będą mogli wskazać maksymalnie 3 przedszkola dyżurujące w danym terminie.

Natomiast rodzice dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych tylko oddział przedszkolny w szkole podstawowej, który w danym turnusie pełni dyżur wakacyjny.

Dyżur wakacyjny w bieżącym roku szkolnym przedstawia się następująco:

• 01.07-12.07.2024 - Przedszkola: PM 2, PM 7, PM 1, SP2 (tylko dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych),
  • 15.07-26.07.2024 - Przedszkola: PM 9, PM 12, PM 14, SP7 (tylko dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych),
  • 29.07-13.08.2024 - Przedszkola: PM 6, PM 10, SP 3 (tylko dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych),
  • 14.08-30.08.2024 - Przedszkola: PMI 5, PM 3, PM 11, SP 1 (tylko dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych).

Zapisy na dyżur wakacyjny będą prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego od 19 kwietnia do 30 kwietnia 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu prowadzenia zapisów zostaną zamieszczone na stronie internetowej w późniejszym terminie.