zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Legionowska majówka

03 maja 2023
przy Arenie Legionowo
14:00
Koncerty z udziałem gwiazd podczas weekendu majowego to już nasza legionowska tradycja. W tym roku również nie zabraknie przedstawicieli ogólnopolskich list przebojów na miejskiej scenie. Wystąpi Monika Lewczuk, Cleo i inni. Już dziś zapraszamy 3 maja na imprezę przy Arenie Legionowo.

Podczas tegorocznej majówki na scenie zobaczymy m.in. Zespół Szachraj, Ramalafi z Filipem Gűntzelem na czele. Ponadto Joanna Turkot zaprosi do charytatywnego zatańczenia zumby, a dla dzieci zagra Teatr Kultureska. Standardowo zaproponujemy moc dmuchańców, stoisk gastronomicznych i innych.

Szczegółowy plan wydarzenia:

11:30 msza św. za Ojczyznę w kościele przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 5, Legionowo

14:00 rozpoczęcie pikniku
14:15 spektakl pt. „Bukiet Talentów”
15:30 Belcanto
16:00 Szachraj
16:45 Zumba z Joanną Turkot
18:00 Ramalafi
19:00 Monika Lewczuk
20:00 Cleo

Specjalnym partnerem medialnym, jak w zeszłym roku, jest Radio Super Nova.

Banner promujący legionowską majówkę, dwie kobiety - gwiazdy wieczoru