zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Nadniemeńskie klimaty

09 września 2023
Park Zdrowia
15:00 - 20:00

Zapraszamy na czytanie w nadniemeńskim klimacie z zabawami, konkursami i muzyką na żywo! Już 9 września w Parku Zdrowia w godzinach 15.00-20.00 wspólnie przeczytamy fragmenty "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej, trochę porandkujemy, wypleciemy wianki, pobuszujemy w świroniu...Będziemy się świetnie bawić, tańczyć i zaśmiewać! Wszystko w ramach dorocznej akcji Narodowe Czytanie, której patronuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Nie możecie tego przegapić!

Dialogi z "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej przepleciemy treścią rozrywkową. W programie:

• Specjalny odcinek "Milionerów", abyście mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętność podejmowania decyzji.
  • Randka w ciemno z Justyną, która obiecuje być niezapomniana.
  •  Polowanie na jacicę, pełne emocji i niespodzianek.
  • Buszowanie w świroniu, żebyście mogli odkryć tajemnice parku.
  • Dekorowanie okolicznościowych wianków, tworzenie pięknych ozdób z pasją.
  • Plener malarski, abyście mogli wyrazić swoją twórczą duszę.

Dla uczestników poszczególnych konkurencji przewidzieliśmy nagrody, więc warto się wykazać! A dla wszystkich uczestników - lemoniadę, taką jak za dawnych lat pijano, żebyście mogli się orzeźwić po emocjonujących wyzwaniach.
I podobnie jak w powieści Orzeszkowej, całą imprezę zakończymy weselichem z potańcówką na ludową nutę z kapelą Światowce!

plakat inforumujący o pikniku rodzinnym Nadniemeńskie klimaty