zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

III Święto Organizacji Pozarządowych

16 września 2023
Park im. Solidarności za ratuszem
13:00
Zapraszamy 16 września 2023 r. od godz. 13:00 na III Święto Organizacji Pozarządowych w Legionowie. Stawiamy na ekonomię i przedsiębiorczość społeczną.

Wydarzenie odbędzie się w Parku im. Solidarności za Urzędem Miasta Legionowo. Na miejscu czekać będzie ponad 20 stoisk organizacji!

Program:

• 13:00 Chór Żołnierzy Armii Krajowej "Nowogródzkie Orły"
  • 14:00 maraton Zumby
  • 14.30 Teatrzyk dla dzieci "Bajka o Gajowym Chrobotku"  Grupa O!Teatr
  • 15:00 konkursy i zabawy z biblioteką

Ponadto:

• potańcówka na zakończenie "Lata w ogródku";
  • gra w ekonomię społeczną, akcja "Dogęszczamy zielenią" - sadzonki drzew i krzewów za nakrętki i zużyte baterie;
  • ryneczek pracy - debata na temat ekonomii społecznej;
  • gastronomia.

Zadanie publiczne "Popularyzacja ekonomii społecznej w świadomości mieszkańców Mazowsza - subregion 1" sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Plakat promujący III Święto Organizacji Pozarządowych w Legionowie