zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP

30 września 2023
7 Level, Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30, Jabłonna - Legionowo
08:00

Są to zawody dla najmłodszych wspinaczy. Kategorie wiekowe (roczniki urodzenia): Dziecko młodsze (<-2014), Dziecko (2012-2013), Młodzik (2010-2011)

W sobotę 30.09 będzie dużo biegania, tak aby każda zawodniczka i zawodnik mogli się "rozbiegać" przed właściwymi eliminacjami   Będziecie biegać na klasyku (młodzicy standard IFSC 10 metrów z dodatkowymi stopniami) i będą aż 4 biegi treningowe tzw. praktyki. Praktyki nie są obowiązkowe, ale dadzą Wam szansę na naprawdę dobre czasy Zawody rozegrane będą zgodnie z przepisami PZA.

O jakość dróg zadba zespół routesetterów: Aleksander Romanowski, Jarosław Kopacz, Marek Chłopaś i Mario.

zapisy: 7level

Wszystkie innych informacji uzyskacie pod adresem:
zawody7level@gmail.com

Patront honorowy Prezydent Miasta Legionowo

Plakat informujący o zawodach Puchar Polski Dzieci, Dzieci Młodszych oraz Młodzików we Wspinaczce sportowej na czas