zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Bezpłatne warsztaty quillingu

30 stycznia 2024
Scena po sąsiedzku, ul. Husarska 12
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na bezpłatne warsztaty quillingu!

Quilling to technika artystycznego tworzenia ozdób i dekoracji za pomocą zwiniętych pasków papieru. Polega na zwijaniu, skręcaniu i kształtowaniu cienkich pasków papieru w różne formy, takie jak kółka, spirale, liście czy kwiaty, a następnie łączeniu ich w trójwymiarowe kompozycje. Jest to kreatywna i relaksująca forma rękodzieła, która może być wykonywana przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Godzina 16:00 - dzieci (drzewa z quillinu),

Godzina 17:30 - dorośli (mandala z quillinu).

Zapisy: Scena po sąsiedzku, ul. Husarska 12, tel. +48 780 134 509, scena@moklegionowo.pl

Wstęp bezpłatny!

Plakat informujący o bezpłatnych warsztatach