zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

11 Przedszkolny Festiwal Nauki z CNK

01 czerwca 2021
on-line
12:00
Spotkajmy się jak co roku w gronie entuzjastów eksperymentowania i poznawania świata „na dotyk” podczas 11 Przedszkolnego Festiwalu Nauki Klubów Młodego Odkrywcy „Nauka jest przygodą!” pod patronatem Centrum Nauki Kopernik w Warszawie oraz Prezydenta Miasta Legionowo. Tym razem w Internecie.

Startujemy 1 czerwca 2021 r. od godziny 12:00. Zaprezentujemy filmy nadesłane przez małych odkrywców i ich nieco starszych kolegów skupionych w Klubach Młodego Odkrywcy działających  w całej Polsce i poza granicami kraju oraz partnerów naszego festiwalu i Centrum Nauki Kopernik.

Linki z filmami będą dostępne na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 9 w Legionowie
w zakładce 11 Przedszkolny Festiwal Nauki KMO "Nauka jest przygodą".

www.pm9.legionowo.pl

Plakat 11 Przedszkolnego Festiwalu Nauki Klubów Małego Odkrywcy pod nazwą 'Nauka jest przygodą'.