zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP

/ODWOŁANO/ Mikołajki Miejskie spektakl dla dzieci "Świąteczny cud" mikołajkowe niespodzianki

05 grudnia 2021
sala widowiskowa, ratusz
Zapraszamy na spektakl dla dzieci "Świąteczny cud", godz. 13:00 i 15:00.

Podczas spektaklu poznajemy świat, którym od dawna już rządzi Królowa Śniegu. Jest bardzo mroźna i groźna zima. Ludzie są dla siebie niemili, nie ma miłości, nikt nie ma ochoty na świętowanie. Ludzie nie ubierają choinek, dzieci nie lepią bałwanów i nie zjeżdżają na sankach. Świat jest smutny.

Maciek całe dnie spędza sam w swoim pokoju. Bawi się samotnie w wojnę, jest w nim dużo złości. Pewnego dnia znajduje pod łóżkiem zakurzoną i bardzo starą książkę. Książka jest magiczna - mówi ludzkim głosem. Maciek dowiaduje się od niej, jak wyglądała kiedyś zima i święta. Jest tym zafascynowany.
Czy dzięki tej księdze Maciek odczaruje świat?

Bilety: 10 zł - dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

Mikołajki Miejskie spektakl dla dzieci 'Świąteczny cud' mikołajkowe niespodzianki