zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP

[Aktualizacja: Odwołano] Koncert świąteczny Pracowni Śpiewu Estradowego Angel`s Voice dzieci i młodzież godz. 15:00

11 grudnia 2021
sala w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
15:00

[Aktualizacja 01.12.2021 r.] Z uwagi na ograniczenia wynikające z epidemii i przyczyn bezpieczeństwa koncert odwołano.

Treść archiwalna:
Serdecznie zapraszamy do wspólnego muzykowania podczas tegorocznego cyklu Koncertów Świątecznych w wykonaniu Pracowni Śpiewu Estradowego "Angel's Voice". W tym roku czekają na Was trzy wyjątkowe koncerty. Dwa z nich odbędą się 11 grudnia, o godz. 15:00 i 19:00.

Zaskoczymy niestandardowymi aranżacjami tradycyjnych kolęd i pastorałek, a także uwielbianych przez wszystkich świątecznych "hitów" polskiej i światowej estrady. Młodzi adepci sztuki wokalnej wyśpiewają dla Państwa najszczersze świąteczne życzenia płynące prosto z serca.

Pracownia Śpiewu Estradowego Angel's Voice to zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie przez Angelę Gerłowską - wokalistkę i pedagoga.

Wstęp - wejściówki dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10.

Dzieci na scenie