"Prezydent czytał dzieciom"

Spotkanie w przedszkolu

We wtorek 12 marca gościliśmy w przedszkolu Zastępcę Prezydenta Miasta p. Piotra Zadrożnego, który kontynuując tradycję czytania dzieciom - tym razem spotkał się z młodszymi przedszkolakami czytając im opowiadanie "Martynka w ZOO" Gilberta Delahaye. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści, a potem dyskutowały z ogromnym zaangażowaniem na temat swoich przeżyć i doświadczeń podczas wizyt w ZOO. Dyskusję kontynuowaliśmy jeszcze długo w salach!

Starsze dzieci wysłuchały fragmentów książki "Królestwo jakich wiele" Katarzyny Wasilkowskiej. To pełne humoru opowiastki o ważnych sprawach. Tym razem rodzina królewska zachęcała nas do  zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. I choć Miłościwy Król nie był zachwycony, to na koniec przekonał się, że warto zmienić swoje nawyki. My w pełni się z tym zgadzamy!.

Dziękujemy Panu Prezydentowi za wspólne czytanie.