"Dobrze było nam w tym kole, żegnaj, żegnaj już przedszkole!"

"Dobrze było nam w tym kole, żegnaj, żegnaj już przedszkole!"
Pożegnanie przedszkola - gr. IV i V

24.06.2014 - "Dobrze było nam w tym kole, żegnaj, żegnaj już przedszkole!"- tak śpiewały dzieci z grupy IV i V na uroczystym pożegnaniu z przedszkolem.

Absolwentów żegnała m. in. P. Dyrektor placówki oraz wychowawcy. Każde z dzieci otrzymało okolicznościowy dyplom, potwierdzający ukończenie przedszkola, tablo oraz książkę „To jest moje Legionowo”.

P. dyrektor gratulowała tegorocznym absolwentom. Ze względu na to, że w roku szkolnym 2013/2014 przedszkole zyskało imię AKADEMIA PRZYGODY, po raz pierwszy to absolwenci Akademii!!! Dlatego w tablo zasłużenie nalazły się ich zdjęcia w uroczystych togach.

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały poloneza, śpiewająco dziękowały wszystkim pracownikom placówki za opiekę, a od swych młodszych kolegów i koleżanek otrzymały upominek w postaci wierszyków o lecie i życzeń wspaniałych wakacji.

Rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek, który dodatkowo podkreślił wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

Wytworzył: Agnieszka Miller, data: 24.06.2014 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 04.08.2014 r., godz. 14.54