-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -  
-
- -
Akademia Przygody Przedszkole Miejskie nr 9
AKADEMIA PRZYGODY
ul. Królowej Jadwigi 11,
05-120 Legionowo
tel./fax: (0-22) 774-40-33
e-mail: pm-dziewiatka@o2.pl
Foto
Strona Główna

Programy i projekty

"Poznajemy zjawiskowy świat"

-
Wersja do drukudruk
"Poznajemy zjawiskowy świat"
Międzyszkolny Projekt Edukacyjny

.

"Poznajemy zjawiskowy świat" - to projekt edukacyjny, którego głównym celem jest zainspirowanie uczniów i przedszkolaków do odkrywania i rozumienia świata poprzez obserwacje zjawisk przyrodniczych.

Inicjatorem projektu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie; współrealizatorami nauczyciel ZSO nr 2 - p. Marta Chałubek oraz nauczyciel PM 9 - p. Wiesława Twardowska.

Przedszkole Miejskie nr 9 AKADEMIA PRZYGODY jest partnerem zewnętrznym projektu. Nasze Przedszkole umożliwia prowadzenie cyklicznych zajęć oraz udział młodzieży szkolnej w pokazach w ramach innowacji pedagogicznej „Przygoda z przyrodą”, która jest realizowana w przedszkolu.

Dociekliwość i skłonność do zadawania zaskakujących pytań przez dzieci nauczy młodzież właściwych zachowań w sytuacjach nietypowych oraz umiejętności zastosowania wiedzy w praktycznych sytuacjach.

Projekt tworzy optymalne warunki rozwoju intelektualnego i osobowościowego, wzbogacając ofertę edukacyjną kierowaną do uczniów i partnerów projektu – dzieci przedszkolnych.

Projekt finansowany jest przez Prezydenta Miasta Legionowo.


 
Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 01.10.2014 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 11.11.2014 r., godz. 13.25
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Twardowska, data: 12.11.2014 r., godz. 19.55
Liczba odwiedzin: 563