TRAA-ch

"Calineczka"

"Calineczka"
04.06.2019

04.06.2019 – odbył się przedszkolny spektakl Teatru Rodziców Aktorów - Amatorów TRAA-ch. Dzieci z całego przedszkola mogły oglądać Rodziców swoich kolegów i koleżanek z grupy V w przedstawieniu pt.: „Calineczka”.

Spektakl był dla dzieci wielką niespodzianką; przedszkolaki niczego się nie domyślały. Dzieci z niedowierzaniem podziwiały kreacje swoich rodziców, a przedstawienie wzbudziło ogromne emocje.

Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi dziećmi w takich okolicznościach dała wiele radości, spełnienia, wzruszenia. Ten dzień był pełen niezapomnianych wrażeń, a uśmiech i miła atmosfera udzielała się przez cały dzień nie tylko dzieciom, ale również rodzicom i wszystkim pracownikom przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom-Aktorom za poświęcony czas i wspaniały występ, radosne, kreatywne próby pełne przyjaznej atmosfery i dobrego humoru. Gratulujemy jednocześnie odwagi, zaangażowania i życzymy kolejnych aktorskich sukcesów!!! oraz niecodziennych wyzwań.

Wytworzył: Anna Wierzbicka, data: 04.06.2019 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 17.06.2019 r., godz. 20.25