Dyżury wakacyjne – zmiana organizacji
(Zam: 07.05.2020 r., godz. 17.33)

Informacja Urzędu Miasta Legionowo

Szanowni Rodzice,

Zawieszamy realizację harmonogramu zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach w 2020 r. w dotychczasowej formule związanej z przemieszczaniem się dzieci między placówkami.

Biorąc pod uwagę obowiązujący stan epidemii w trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówek pracujemy nad zmianą organizacji opieki w lipcu i sierpniu 2020 r. Przedszkola nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.
Na podstawie danych o liczbie dzieci, których rodzice dokonali rejestracji w systemie rekrutacyjnym na dyżur wakacyjny zostaną ustalone nowe terminy pracy przedszkoli z uwzględnieniem dwutygodniowej przerwy technicznej (niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania placówki). Terminy zostaną określone po ich uzgodnieniu przez dyrektorów wspólnie z radami rodziców.
Oddziały przedszkolne w samodzielnych szkołach podstawowych nie będą pełniły dyżuru w związku z pojedynczymi przypadkami zgłoszeń dzieci z tych oddziałów w systemie rekrutacyjnym.
Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta i poszczególnych placówek pod koniec maja.

Wytworzył: Beata Piasecka, data: 07.05.2020 r., godz. 17.33
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 07.05.2020 r., godz. 19.49