"Z wizytą u króla. Król Jan III Sobieski i jego epoka"
(Zam: 14.06.2011 r., godz. 19.00)

Uroczyste podsumowanie projektu

03.06.2011 - przedszkolaki z grupy III wraz z nauczycielkami: p. Zofią Błaszczak, p. Agatą Sandacz oraz p. Dyrektor uczestniczyły w uroczystym spotkaniu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie poświęconym podsumowaniu międzyszkolnego projektu edukacyjnego "Z wizytą u króla. Król Jan III Sobieski i jego epoka".

Nauczycielka historii Liceum Ogólnokształcącego nr 2 p. Ewa Witecka wraz z grupą licealistów już po raz drugi zaprosili nasze przedszkolaki do wspólnego poznawania historii. Miło nam było wysłuchać uczniów, którzy przypomnieli ciekawe momenty wspólnej podróży w czasie do epoki Króla Jana; oglądać zdjęcia z zajęć i wycieczek.

Przedszkolaki i ich nauczycielki otrzymały w podziękowaniu piękne książki i dyplomy. My zrewanżowaliśmy się podziękowaniem dla opiekuna projektu oraz grafiką w wykonaniu przedszkolaków przedstawiającą wilanowski pałac - królewską siedzibę. Przedszkolaki otrzymały na koniec ogromne brawa od licealistów i zaproszonych gości. Poczuliśmy się naprawdę ważni! Dziękujemy p. Dyrektor Małgorzacie Sujak, p. Ewie Witeckiej i starszym kolegom.

Zdjęcia z prezentacji Projektu Wilanów

Zdjęcia z uroczystego podsumowania projektów

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 14.06.2011 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 16.06.2011 r., godz. 21.04