Tytuł: Wycieczka do teatru - gr. II, III, IV, V
Miejsce: Teatr "Bajka"
Ul. Marszałkowska 138
Warszawa

Serdecznie zapraszamy dzieci z gr. II, III, IV, V na wycieczkę do Teatru „Bajka” w Warszawie.

15.04.2008r. (wtorek)

W programie:

· muzyczny spektakl dla dzieci „Król Ból”
"Król Ból"

Zabawna historia o królu, który złości się na swoich poddanych z powodu bólu zębów. Poddani różnymi sposobami próbują ulżyć cierpieniu Króla, aby przywrócić upragniony spokój w królestwie. Wojna wisi na włosku. Sytuację próbuje ratować Królewna, ale zostaje podejrzana o szpiegostwo, Król gubi berło, Ochmistrzyni, która się na wszystkim zna chce odejść od pierwszego i kto wie jakby to się wszystko skończyło gdyby nie podstęp i… Dentysta.
To wspaniały, barwny, wesoły i ciekawy spektakl muzyczny Katarzyny Lengren - autorki nie tylko libretta i piosenek, ale również bajkowej scenografii i wspaniałych kostiumów, z muzyką Stanisława Syrewicza, w reżyserii Karola Stępkowskiego, z choreografią Piotra Galińskiego (juror „Tańca z Gwiazdami”, autor choreografii m.in. do musicalu „Chicago”) i doskonałą aranżacją muzyczną Tomasza Bielskiego

Usłyszymy przebojowe piosenki oraz mądre i dowcipne dialogi w wykonaniu plejady znakomitych aktorów. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (do III klasy włącznie), a także rodziców i opiekunów.

Śniadanie o godz. 8.20, wyjazd o godz. 8.45, planowany powrót: ok. godz. 13.00.

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 10.03.2008 r., godz. 18.57
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 10.03.2008 r., godz. 18.57