"Czy bakterie sa jak baterie?"

"Czy bakterie sa jak baterie?"
Występ dzieci z gr. III

Po raz drugi nasze przedszkole uczestniczy w konkursie ekologicznym pod nazwą „Program upowszechniania wiedzy na temat prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami pt.: "Czy baterie są jak bakterie?".

Organizatorem Konkursu jest Fundacja na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju

Ideą konkursu jest propagowanie ekologicznej postawy, a w szczególności zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na prawidłowe postępowanie ze zużytymi odpadami, takimi jak baterie oraz ochrona naturalnego środowiska.

Konkurs w kategorii: „Maluch” skierowany jest do grup przedszkolnych i polega na zaprezentowaniu kwestii prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami w formie grupowego wystąpienia.

Tym razem na przedszkolnej scenie zaprezentowały się dzieci z grupy III, które wspólnie z rodzicami oraz nauczycielką, p. Agnieszką Miller przygotowały przedstawienie pt. "Zbuntowane baterie".

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wykonanie scenografii i strojów do przedstawienia.

ikonaikona

Wytworzył: Agnieszka Miller, data: 15.10.2015 r., godz. 19.00