"Nie tylko Yahoo"

"Nie tylko Yahoo"
Międzyszkolny Projekt Edukacyjny

"Nie tylko Yahoo" - to projekt edukacyjny, którego głównym celem jest przygotowanie uczniów do aktywnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym.

Inicjatorem projektu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie; współrealizatorami nauczyciel SP2 - p. Bogusława Dytrych oraz nauczyciel PM 9 - p. Wiesława Twardowska.

Przedszkole Miejskie Nr 9 jest partnerem zewnętrznym projektu. Naszym zadaniem jest współpraca przy przygotowaniu i realizacji projektu oraz działań promocyjnych i informacyjnych służących promocji projektu oraz podnoszeniu kompetencji uczniów i przedszkolaków w zakresie technologii informacyjnej.

Współpraca ze Szkołą Podstawową Nr 2 w Legionowie przyczyni się do wspomagania procesu nabywania i rozwijania podstawowych umiejętności przydatnych obecnym przedszkolakom a przyszłym uczniom w szkole.

Projekt finansowany jest przez Prezydenta Miasta Legionowo.

Wytworzył: Wiesława Twardowska, data: 28.10.2010 r., godz. 19.00
Wprowadził: Wiesława Twardowska, data: 06.11.2010 r., godz. 16.55