"Wakacje w Turcji"

19.06.2023 - Dominik z grupy II opowiedział dzieciom o swoich rodzinnych wakacjach w Turcji.

Turcja położona jest częściowo w Europie, a częściowo w Azji - na styku dwóch kontynentów. Uważana jest za jeden z najpiękniejszych krajów basenu Morza Śródziemnego, a jej atrakcyjność doceniana jest przez turystów z wielu państw, w tym Polski. Turcja zachwyca niezwykle bogatą historią oraz tradycją, która podbija serca turystów i zapiera dech w piersiach niepowtarzalnymi zabytkami.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o podróży samolotem, zabawach w basenie, tureckich smakołykach, pięknym meczecie i niezwykłym bazarze.

Najwięcej emocji wzbudziły zdjęcia z barwną iguaną i papugą ara ararauna :)

Serdecznie dziękujemy Dominikowi za podzielenie się wspomnieniami z wakacji w Turcji oraz jego rodzicom za udostępnienie zdjęć i życzymy kolejnych wspaniałych rodzinnych podróży :)

Wiesława Twardowska