"Nie kupuj - adoptuj!"

Zwierzęta trafiają do schronisk z różnych powodów, jednak niezależnie od przyczyny, pobyt w schronisku to dla czworonoga ogromna trauma.

Żadne schronisko  nie zapewni psu lub kotu takich warunków, które znajdzie w prawdziwym domu.

Zwierzę adoptowane ze schroniska nie jest jedynym szczęściarzem w tej sytuacji, My również wygrywamy! Zyskujemy oddanego, wspaniałego przyjaciela na długie lata, który obdarzy nas miłością bezwarunkową do końca swoich dni.

07.10.2021 - Nikola z grupy III wraz z rodzicami przygotowała dla dzieci film na temat adopcji swojego pieska.

Opowiedziała dzieciom o odpowiedzialności przy swoim adoptowanym  piesku, gdyż ma on swoje potrzeby, którym trzeba sprostać.  Zaprezentowała również w jaki sposób uwielbia spędzać z nim czas.

Opowiedziała nam jak wygląda schronisko i jak się czują w nim zwierzęta.

Z ogromnym zaangażowaniem próbowała zachęcić dzieci do adopcji zwierząt.

Decydując się na adopcję psa lub kota ze schroniska dajesz dobry przykład innym!

Gratulujemy Nikolce i jej rodzicom wspaniałej postawy.