"Weź ze sobą uśmiech"

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień - gr. V

21.11.2022 - dzieci z grupy V obchodziły „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”.

Poznaliśmy historię tego święta, rozmawialiśmy o tym czym jest życzliwość, z czego składa się życzliwość, dlaczego warto być życzliwym i jak okazywać życzliwość na co dzień.

Przypomnieliśmy sobie magiczne słowa: „proszę, dziękuję, przepraszam” oraz sytuacje w jakich należy ich używać ponieważ mają one odpowiednią moc tylko wtedy, gdy wypływają z głębi serca.

Dzień ten utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym nie tylko od święta, ale i na co dzień!

W tym dniu nie zabrakło niespodzianki dla rodziców i bliskich dzieci.

Każdy z nich mógł skorzystać ze specjalnych kuponów- „Weź  to czego potrzebujesz…”, „Weź ze sobą uśmiech :)”.

Był to dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów oraz pozytywnych emocji.